| anonim_4396 a întrebat:

Cand vine factura la internet, scrie si pe ce siteuri am intrat?

13 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Am intrebat numai daca scrie pe ce am intrat, nu m-am referit ca am intrat pe siteuri porno.Am intrebat doar.
Pentru ca am multe siteuri preferate, si m-am gandit ca daca se plateste mult pentru accesarea siteului, parintii nu imi vor mai da voie.
Nu am spus ca intru pe ceva siteuri pornografice, nu sunt obsedata sau mai stiu eu ce.

| Blackwoman27 a răspuns:

Nu, mie nustraight face

| OnlyHope a răspuns:

Nu, nu scrie.

| DraPraaHaarp a răspuns:

Eee plalaughing

| A_7901 a răspuns:

Nu. Scrie doar cat ai consumat.

| amanda33 a răspuns:

Nu. scrie decat numarul de MB consumati. de regula nu zice la romtelecom, upc si rds. decat la netul de la cdf, Orange cosmote scrie cat trafic ai facut

| nuamPleaca a răspuns:

E clar o sa vada numa redtube, tube8 si toate cele =)

| DennK a răspuns:

Nu cryssy

| TheLoveDoctor a răspuns:

Da dacă intri pe alea cu XXX iți scrie acolo și vin și cei de la internet să vorbească cu părintii tai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, si vor vedea parintii tai la ce site-uri porno te uiti!
Cum dracului sa vina cu asa ceva? Ar fi imposibil, factura ar arata ca o carte de telefon.
Daca ai parinti isteti, totusi pot afla cu ce te ocupi.
Ps. nasoala freza ta! ( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu! Nu are cum! dc ai intrat pe site'uri porno big grin big grin

| emilenescu a răspuns:

Nu, nu scrie nimic despre siteuri si altele... sper ca te-am ajutat

| emilenescu a răspuns:

Nu, pe factura scrie doar cat trebuie sa platesti nu apare nimic despre site-uri si altele