| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am o întrebare. Prin site-ul ucoz.ro se poate un face un site gratis pentru traducerea anime-urilor şi manga-urilor? Nu contează cum, dacă se poate la început să fie doar un forum şi apoi să mă mut pe alt site. Se poate? dacă ştiţi pe cineva care a reuşit, spuneţi-mi! Bye, bye şi mulţumesc mult!

1 răspuns:
| Crinaaaaa a răspuns:

Da.poti sa scrii pe google teste online si te bagi pe clopotel si acolo cauti teste de gramatica... funda?