| ioanais a întrebat:

stie cineva sa lucreze pe platforma ucoz.ro? Cat m-ar costa sa ma ajutati sa-mi fac un magazin online pe el? Rog raspuns rapid, au gratis un pachet acum si vreau sa-l folosesc http://forum. ucoz.ro/forum/2-832-1, spuneti-mi daca stiti sa lucrati bine cu el.

2 răspunsuri:
| floweray a răspuns:

Modulul "Magazin online" costa 1.99$/luna ca serviciu singular. Ai posibilitatea de a achizitiona unul dintre pachete cu plata, care includ si abonamentul pentru Magazinul Online (oricare dintre pachete, incepand cu cel "Afacere" / "Business" in valoare de 5.49$/luna). O lista completa cu pachetele platite poate fi vazuta aici: www.ucoz.ro/pricing
Achizitionarea unui pachet de servicii ofera, pe langa accesul la modulul "Magazin Online" si o serie de alte beneficii, cum ar fi: spatiu suplimentar pe discul virtual, eliminarea banner-ului publicitare uCoz, cresterea dimensiunii FTP, etc.
In cazul in care ai nevoie de informatii suplimentare, poti accesa forum.ucoz.ro unde gasesti numeroase materiale utile, precum si persoane gata sa-ti ofere ajutor oricand ai nevoie.

| IT4Ever a răspuns:

Ce magazin online vrei sa faci? faza e ca daca ai firma trebuie sa ai in codul CAEN asa ceva altfel nu poti cel putin nu legal