| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare si vreau raspunsuri serioase
mie imi place mult de o fata
intr-o zi i-am spus ca o iubesc
si mi-a spus:"si eu te iubesc;"
, dar acum am vazut caa e impreuna cu alt baiat si se saruta cu el
ce pot face? ca nu ma simt bine cand ii vad

5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Cine te pune sa te uiti la ei, cauta-ti alta fata si tu

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Laso in pace daca te placea nu se cupla cu altu

| Erick1 a răspuns:

E un pic curva tipa, las-o mai bine in pace. Cauta-ti alta!

| CristiSatmaru a răspuns:

O poti intreba de ce s-a cuplat cu el.Sau ii poti zice ca tu chiar o iubesti si nu stii daca s-a terminat. Am 12 ani dar cred ca stiu ce zic. laughing Bafta.

| Andrewcool2 a răspuns:

Lasa-l in pace.Nu te uita nici la el nici la ea pentru ca am patit-o.Si eu ma aflam in aceeasi situatie iar cand l-am vazut pe el l-am luat la bataie si i-am spart capul si i-am rupt mana si piciorul dupa aceea nimeni nu a mai vorbit cu mine si am intrat in depresie acum imi place de alta fata si i-am spus ca imi place de ea si ea a raspuns ca si ei ii place de mine dar nu vreau sa patesc din nou acelasi lucaru. asculta sfatul meu!