| kimy22 a întrebat:

Am o intrebare: Stiti o carte tare cu vampiri? Dar sa nu fie Academia vampirilor sau Casa noptii. De preferat carti pe care le-as putea gasi usor. Sa imi spuneti si autorul. MERSI!

6 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Am vazut si eu ieri la librarie volume din Vampirii Sudului, de Charlaine Harris.Au aparut deja 12 volume.

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Jurnalele vampirilorthinking

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Autor L.J. Smith :*

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Autor:L.J. Smith

| DaniiCismas a răspuns:

Stephenie Meyer, Twilight ( sunt mai multe exemplare cu subtitle diferite); O gasesti usor mai ales in bibleotecile scolilor happy

| ssstefanya17 a răspuns:

"amintiri din casa mortilor"-Dostoievski
"Morţi până la apus" - Charlaine Harris ( sunt vreo 10 şi pe ele este bazat serialul True Blood )
"Tara Duncan" - Sophie Audouin-Mamikonian ( 5 cărţi geniale )
"Forţele răului absolut" - Kelley Armstrong ( 3 cărţi )

Întrebări recente