| TaviCompany a întrebat:

Salut..Am o problema, cand incerc sa downloadez ceva. orice se downloadeaza si mai ramane doar nitel si sta asa o groaza si pana la urma tot nu se ia! Am incercat si pe google si pe mozila ce sa fac si internet explorer nu imi merge.Ce ma enerveaza e ca nu pot sa iau nici opera ca nu imi merge ce sa fac in afara de a reinstala windowsu stiti plz ajutor! Dau funda promit!

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Poate nu mai ai loc pe partitia unde incerci sa salvezi fisierul. Incearca sa il salvezi in alta partitie.

| TaviCompany explică (pentru Minks):

Nu e asta...Si mai e inca ceva hai ca asta n-ar fi mare problema! Dar treaba e ca incerc sa downloadez net framework 3.5 ca imi trebuie pentru un joc...Si cand intru pe pagina de unde il iau scrie asa HOPA! Google chrome nu a putut gasi www.microsoft.com. Si nu merge ce sa fac?

| azazel21 a răspuns:

Ce windows ai? Dca ai xp n'o sa mearga dar daca ai 7 o sa iti mearga.Si mie imi facea la fel cand aveam xp iar daca nu iti merge bine cu windows 7 baga Windows XP Black Edition

| TaviCompany explică (pentru azazel21):

Poida black edition am! Dar degeaba altceva ce zici sa fac?

| azazel21 a răspuns (pentru TaviCompany):

Incearca sa dai un reset la modem iar daca nu merge contacteazai pe aia de unde ai tu net

| TaviCompany explică (pentru azazel21):

Nam niici modem am direct cablu.