| WakeVkD a întrebat:

AM o problema cu microfonul... nu ma aude nimeni pe skype, nici pe messenger, nici nu pot intregistra cu el, dar ma aud in boxe, daca vreau happy, si faza este ca nu stiu cum sa fac sa ma auda prieteni in skype sau pe mess... am incercat toate posibilitatile, si acolo cand dau la vilume control si la properties
mic volume, line volume si cd volume, nu pot umbla la el... ca si cum nu ar fi conectat microfonull, nu stiu ce sa mai fac, microfonul e bun 100% daca ma si aud in boxe, si la un prieten merge...

1 răspuns:
| Raydar a răspuns:

Deci,poti incerca din optiuni, adica, la skype intrii in preferinte, si schimbi la microfon cu cel pe care il folosesti(ti-as spune mai exact, dar nu mai am skype instalat)