| dsafgdsag a întrebat:

Sallut TPU! Scuzati categoria, nu am stiut ce categorie sa pun... Deci, as' vrea ca atunci cand am castile si bag o melodie vreau sa se auda si la ceilalti cu care vorbesc pe skype, dar numai pe boxe, mi-a spus un prieten ca trebuie sa pun microfonul lnga casca, dar tot nu se aude... Cum pot face sa se aude? Plzzz, FUNDA!

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu se aude daca ai bagate castile la calculator, laptop, ce ai tu acolo. pune si tu un cd player daca ai sa cante, si se va auzi, cand vb pe skype.

| dsafgdsag explică (pentru express11):

Si la un prieten cum de merge?