| Andre a întrebat:

Salut am o problema... Cum as putea sa imi schimb numele de utilizator de pe youtube? Sau nu se mai poate? Dar sa aflu ID`ul de pe care is logata pentru ca mie imi apare direct ca sunt logta pe youtube si nu mai necesita sa scriu id si parola. s cu toate astea le-am uitat. sad Ma puteti ajuta sau imi trebuie alt cont? sad

Multumesc

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Din păcate este imposibil să îți schimbi username-ul pe youtube. Cât despre mail, mă tem că trebuie să ți-l amintești. Totuși, ai putea să îți faci alt cont, punându-ți ce nume vrei și ai rezolvat toate problemele.
Mult succes!