| ottotony a întrebat:

Salut.
Am o problema..De fiecare data cand vreau sa intru pe youtube imi apare asa : http://postimg.org/image/f8u61hc07/.
Ce ma fac?
Funda please. P.S Folosesc Google Chrome si zice ca isi da singur update la noiille update=uri de la Adobe flash player.:(

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci vede negru pe youtube? Sunt probleme la Adobe flash player, ori ai dezinstalat din greseala, ori nu mai merge. Cauta in start-control panel-ad or remove programs, daca Adobe flash player este acolo. Daca este, dezinstaleaza-l si apoi cauti pe google un Adobe flas player actualizat.Succes.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Link-ul acela nu arata nimic, e ceva nereusit pe youtube.

| ottotony explică (pentru anonim_4396):

Acel link e o poza.winking