| usy313 a întrebat:

Salut am o problema la pc.cand dau click dreapta pe o icoana anume, sau incerc sa o sterg, sau sa intru in ea, sau, ma rog sa fac orice cu ea, imi dispare explorerul ( toate icoanele de pe desktop, bara de jos ), si peste cateva momente apar iarasi. inainte sa-mi dispara toate astea imi apare eroare cu don't send si send error report, iar titlul acelei erori este Windows Explorer. Am instalat Norton Internet Security 2010, am dat Full System Scan care a durat vreo 2 ore, apoi am sters toti virusii, dar degeaba ca tot asa face sad. ce pot sa fac?big grin

1 răspuns:
| zeg685 a răspuns:

Trebuie sa iti bagi windowsul din nou. Caci asa am patit si eu si am pus windowsul din nou si a mers.