| zooooza a întrebat:

De ce atunci cand dau la "X" pentru a iesi din Internet Explorer imi apare o casuta In care scrie ceva si doua chestii cu :"Send error report" SI cealalta cu"Don't send"? Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Viruşi. Încearcă să îl scanezi de viruşi. Dacă nu merge nici după asta îţi recomand Mozila Firefox

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Instaleaza-ti Mozilla Firefox, este gratuit si merge foarte bine.

| Gizăz a răspuns:

În primul rând, nu mai folosi IE. E o panaramă ca şi Movie maker sau Media Player. Microsoft ar trebui să facă doar sistemul de operare că la aplicaţii e varză. Încearcă Mozilla firefox, e un fel de IE, la fel de simplu dar mult mai bun; mai sigur, făra buguri etc.

http://www.mozilla.com/en-US/

| RaR a răspuns:

Ti s-a blocat browserul si nu mai folosi panarama de Internet Explorer ia mozila firefox sau google chrome si merg si mai repede si mozila firefox este si in romana si mozila o poti lua de aici http://www.mozilla-europe.org/ro/firefox/ si daca vrei google chrome il poti lua de aici http://www.google.com/chrome/?hl=ro Imi dai funda?

| RaR a răspuns:

Atunci descarca browserele care ti le-am dat

| zooooza explică:

Da. Mereu imi apare chestia aia.

| zooooza explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri.

| adutza12 a răspuns:

Apesi de "Don't send" se va inchide pana la urma

| MusicisMusic a răspuns:

Da! Eu... dai Don't Send(nu trimite) se revera sa raportezi eroarea... fundita?

| mymy a răspuns:

Virusi incearca cu alt program de exemplu mozila sau opera

| crezyzuzu a răspuns:

Dai don; t sendbig grin si gata ti se inchide fereastra si inti din nou pe fereastra de la net

| sonya69 a răspuns:

Da-i don't send...

| cosmin deejays a răspuns:

Ai eroare in internet apasa Don't send intotdeuna daca nu merge dupa aceea restarteaza calculatorul

| Lopu a răspuns:

Mereu cand dai la X iti apare chestia aia?raised eyebrows

Daca nu inseamna ca pagina e blocata si de aceea iti apare chestia aiahappy
Poate sa fie cauza unui virusbig grin, nu cred si eu am aceeasi problematongue