| RagdollMan a întrebat:

Am o problema la WoW(World of warctaft). Eu am versiunea 3.3.5,si vreau sal updatez la cataclysm ca au aparut servere private.Chestiai ca nu pot! Lam avut saptamana trecuta, updatat cu launcherul(am spus,, l-am avut,, ca trebuia sal redescarc), si l-am descarcat iar si cand dau pe laucher nu-mi apare nicaieri ceva ca se updateaza, doar acolo jos options si nu mai stiu ce.Am dat pe Blizzard Updater si zice asa:There is no patch file to apply.Asa zice si la un update descarcat de pe net(WoW-x.x.x.x-4.0.0.12911-Updater).

1 răspuns:
| robertosi a răspuns:

Sa-ti spun ceva o merge eternalu e cel mai complet dar nu sunt complente de ex animalele nu se vad bine la login se vede numai alb deci nu-ti recomand deocamndata termina(de fapt nu pre se mai termina o. 0) wrath of the lick king