| darkusss a întrebat:

De curand am aflat de noul joc al celor de la blizzard numit "HEROES OF THE STORM".L-am descarcat, l-am instalat, mi-am facut cont de battle.net, DAR cand intru in el sa ma autentific scrie asa" game client version mismatch with selected region" si mai zice ca pot sa joc in continuare daca updatez jocul la versiunea anterioara cand eu nici nu l-am updatat. Mai scrie ca regiunea selectata poate nu a fost updatata.
INTREBAREA MEA ESTE CUM POT SCHIMBA REGIUNEA CA AM UMBLAT SI LA SETTINGS SI PE BATTLENET SI NIMIC!
FUNDA CELUI CE MA AJUTA!

2 răspunsuri:
| KILL3RU999 a răspuns:

Mi se pare ca la creearea contului alegi regiunea sau trebuie sa schimbi regiunea de pe PC altceva nu stiu

| darkusss explică (pentru KILL3RU999):

Da,da dar pe orica regiune as-i da nu merge imi scrie ce e mai sus.