| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mare.Cand vreau sa intru intr-un metin2 cu AutoPatcher, imi da eroare si imi zice asa:Unable to open the script file.Va rog cum pot rezolva problema? Am descarcat din nou jocul de vreo 3 ori, si tot asa imi apare.Cum pot rezolva? Dau fundita

4 răspunsuri:
| AaN56 a răspuns:

E de la windos unele windosuri vad autopatcher ca un visier cu virusi sau ceva de genu (numai pe metin2.ro nu se intamplat)instaleaza-ti windos last xp si o sati mg.

| anonim_4396 explică (pentru AaN56):

Bai, pe alte pentru cu autopatcher imi merge

| AaN56 a răspuns:

Dar care e metinu? Descarca alta versiune.

| anonim_4396 explică (pentru AaN56):

Am descarcat alta versiune si tot asa