| TooNight a întrebat:

Am un Samsung C300k si vreau sa-mi descarc un videoclip de pe youtube.Ok,l-am descarcat,dar cand vreau sa-l pornesc,imi scrie "continut nerecunoscut".Pe calculator imi merge,dar pe telefon, nu.Cred ca este din cauza ca este Tip"flash video"la telefon. Puteti sa-mi spune-ti cum as putea sa schimb tipul fisierului,sau cum pot descarca pe telefon, si sa-l pot vedea? Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| angelicsin a răspuns:

Foloseste un convertor video si converteste filmul in ceva acceptat de telefon... de regula e continut in softul pentru calculator al telefonului vrifica situl producatorului daca nu i cd-ul

7 răspunsuri:
| angelicsin a răspuns:

Banuesc ca asta e tel in cauza
http://www.gsmarena.com/samsung_c3300k_champ-3346.php

formatele care le suporta sunt

pentru audio : MP3 / WMA / eAAC+
pentru video : MP4 / H.263

| TooNight explică (pentru angelicsin):

Da el ii vinovatulaughing

| angelicsin a răspuns (pentru TooNight):

Ma gandeam eu ca nu ai scris numele inculpatului corect rolling on the floor

| TooNight explică (pentru angelicsin):

Tot nu-mi merge, mai stii ceva ce pot folosi? Multumesc anticipatwinking
Tot continut nerecunoscut imi scrie, desi l-am facut si Mp4 si H.263.

| angelicsin a răspuns:

Rezolutia optima fiind 240 x 320 sau 320 x 240