| dark1angel a întrebat:

Hi TPU! Am o problema cu telefonul. Nu mai merge sa ii trimit de pe alt telefon melodii prin bluetooh, iar inainte mergea, dar acum spune "continut nerecunoscut". Va rog cine ma ajuta primeste funda +vot

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Da, ai agăţat vreun virus. Trebuie să-i dai resetare parametrii. Ar trebui să fie la Setări, Setări iniţiale, Resetare parametrii. Dacă nu se rezolvă, dai Resetare iniţială sau totală. Aia e tot acolo. În ambele cazuri, codul e 5 de zero sau 6 de zero.

2 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Pai primesti mesajul cu continut necunoscut pentru ca celalalt telefon nu suporta acel tip de fisier! thinking cel mai bine, scoate cardul, bateria si cartela, lasa-l desfacut o ora doua si dupa asambleaza la loc si incearca din nou! daca nu merge nici dupa posibil sa fie vreo problema pe la bluethooth!

| dark1angel explică:

Am sa incerc ambele raspunsuri si dupa dau fundabig grin si vot si multumesc mult