| SnicK a întrebat:

Salut am o problema.
Pe Internet explorer imi merge YOUTUBE dar pe Mozilla nu.
Am instalat de 10 ori.
Si tot nu merge, apare ALB cand incearca sa se incarce.
CE POT FACE?

Am instalat adobe si toate prostiile.'

TOT NU merge.

6 răspunsuri:
| SnicK explică:

AM instalat nu merge.

| abcdefg_8927 a răspuns:

Incearca pe google pe mozilla

| ZapPy a răspuns:

De cele mai multe ori e de la flash player. Incearca cu Chrome. deja se presupune ca l-a intrecut pe firefox!

http://www.google.com/chrome/?hl=ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni buni, nu intelegeti ca este vorba de incarcarea HTTP? Pe romaneste, nu se incarca site-ul. Nu este vorba de java, nici de flash player si nici de virusi. Mozilla are o problema cu asta, tin sa cred ca in conflict cu.NET FrameWork 4, pentru ca fara el, mergea bine si la mine, acum face la fel. Dar sa isi revina, inchid browserul (mozilla) si il redeschid, apoi imi incarca youtube, mai tarziu se strica iar. Daca are cineva solutii finale, sa anunte.

| amidon123 a răspuns:

Trebuie plugin flash player 10 pentru mozilla

| amidon123 a răspuns:

Javascript trebuie sa ie pornit... uite aici un link care o sa te ajute sa scapi de problema
http://forums.techguy.org/......zilla.html

Întrebări recente