| r2d2 a întrebat:

Simt ca o iau razna. E a 4 intrebare si tot nu primesc un raspuns care sa ma linisteasca!
Am Mozilla si Internet Explorer, am instalat Chrome si Opera si tot nu pot sa vad clipuri pe Youtube. Am reinstalat Adobe. Pot sa vad primul clip si gata, nu mai merge. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.poate sa fie si o eroare de la pluginul java, vezi.baga un update si la asta!
sau antivirusul si firewall sunt setate sa blocheze conxiunile de pe youtube!
. vezi mai ales la firewall!
daca nici astea nu merg atunci nu stiu!

| κλάους a răspuns:

Adica? Ce nu merge? Zi mai exact problema. Daca iti apare la clip ca trebuie sa descarci ceva, descarca-l si dai restart la pc!

| r2d2 explică:

Deci... in locul clipului imi apare alb. Se aude, pot pune pauza cu mouseul dar nu se vede. Chestia asta s-a intamplat exact la cateva ore dupa ce mi-am "lipit" contul de Youtube de Google Accounts - trebuia ca altfel nu ma lasa sa intru pe Youtube...

| r2d2 explică:

Am rezolvat! Multumesc pentru ajutor!