| JustOneDay a întrebat:

Am realizat ca jocurile pe calculator reprezinta o pierdere de timp si m-am decis sa citesc carti. Ce carti interesante stiti? Funda happy

Răspuns Câştigător
| sabinan01 a răspuns:

Damnare *toate volumele*
The Hunger Games*toate volumele*-Jocurile Foamei
The fault in our stars-Sub aceeasi stea
Hotul de carti
Paranoia.
Cartile care au titlul in engleza, le poti gasi si in romana in librarii.

5 răspunsuri:
| Nonameagain a răspuns:

Bine gindit. Dar, putem face recomandarile numai in functie de virsta ta.

| aXandra a răspuns:

Seria Divergent - e foarte faină.

| StefaniaNeagu a răspuns:

Te felicit pentru alegera facuta! Nimic nu te modeleaza si formeaza mai bine decat cartile!
In ultima vreme am citit niste carti bune :
1. Omul umbra -Hammet
2. Miss Peregrine -Giggs -Roman de groaza, de-a dreptul superb!
3. Jocul lui Westing - Ellen Raskin

| cristina100ify a răspuns:

Talismanul de safir de Elvira Bogdan.E cartea mea preferata.

| classisinternalibelieveicanflyblahblahomgomgomg a răspuns:

Lise Bourbeau - Cele cinci rani care ne impiedica sa fim noi insine