| romarioboss a întrebat:

Salut am si eu o intrebare.Chiar exista posibilitatea ca poti afla parola de la messenge cuiva? Ca multi se laua ca pot. Daca se poate ziceti-mi si mie cum.VA ROG.multumesc

11 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Se sparg coduri de la nasa si crezi ca nu se sparge o parola de mess?! Poti sa-ti scrii singur un program care baga mii de coduri pe secunda, iar metodele clasice de spargere a unei parole nu le vei gasi pe net! Cei care se vaita ca le-a fost spart id-ul, a fost prin naivitatea lor sau un keylogger primit chiar de la prieteni!

| romarioboss explică (pentru ROB3RT89):

Nam inteles ce vrei sa zic.Raspundemi cu da sau nu. Dcasa se poate explicami si mie cum.Te rog

| RazzyFUnik a răspuns:

Daca esti un hacker bun da poti
dar sti cum e cei care se lauda ramane doar lauda de ei
un om constient de riscurile acestei fapte nu se laudawinking

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

Pai poti gasi un hack ceva de genul yahoo gmail hack by Hackermuri cauta pe google si gasesti...

| romarioboss explică (pentru ÎnȚeLePTU1):

Trimite-mi tu link ca ieu l-am luat dar cand il dau sa-l instalez imi da eroare

| romarioboss explică (pentru ÎnȚeLePTU1):

Imi da eroare cand ii dau sa l instalez

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns (pentru romarioboss):

Nu stiu mie imi merge da-mi idu tau...

| romarioboss explică (pentru ÎnȚeLePTU1):

Romario_yonutz97

| BellaBellaBella a răspuns:

Uf, nuuu oh go on vrajeala :]

| BellaBellaBella a răspuns:

@RazzyFUnik : Exact, ai mare dreptate.