| littledeea a întrebat:

Acum este 11 noaptea. Afara e urat, e frig si ploua. Ce credeti, peste 72 de ore vremea se va schimba, va fi frumoasa cu soare?

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Peste 72 de ore o să fie tot 11 noaptea, 3 zile mai târziu. Deci nu, în mod cert nu va fi soare peste 72 de ore. Cel mult va fi o temperatură mai ridicată.
Salut.

| analia0103 a răspuns:

Probabil ca da!

| pascu a răspuns:

Eu asa sper. m-am saturat de atata frig. vreau caldura. vreau plimbari in aer liber care sa nu imi inghete maxilaru. Deci raspunsu meu este DA va fi frumoswinking