| IAmAnonim a întrebat:

am si eu o mare problema blue screen mai exact PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA(50),am windows 7 64 bit.
ce sa fac sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| geo675 a răspuns:

Asigura-te ca e o versiune pentru windows pe 64 de biti... apoi daca nu e de la WinRar problema atunci cel mai probabil e de la Soft, incearca sa faci o reformatare a hardului sau da-i un scan cu antivirusul, in conditiile astea cauzele sunt ori softul ori programul.
fa o reformatare si/sau o scanare a pc-ului

6 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

In ce conditii primesti eroarea aceasta? o primesti cand vrei sa accesezi un joc sau cand faci pur si simplu browsing?

| IAmAnonim explică (pentru geo675):

Primesc eroarea asta cand vreau sa dezarhivez crack-ul de la max payne 3, am incercat sa iau alt crack dar tot asa imi face si rar mai imi face si in alte jocuri

| geo675 a răspuns (pentru IAmAnonim):

Cauta o alta versiune de WinRar pentru windows pe 64 biti...instaleaza alt WinRar iar apoi vezi daca ti se mai intampla

| IAmAnonim explică (pentru geo675):

Am cautat, am instalat alt winrar dar tot la fel

| IAmAnonim explică (pentru geo675):

Scanare,am facut, nici un virus, o sa fac o reformatare, mersi ca m-ai ajutat

| geo675 a răspuns (pentru IAmAnonim):

Marius,scuza-ma daca te deranjez dar imi poti spune si mie ce pc ai si daca poti rula max payne 3? urmeaza sa achiztionez o noua configuratie si caut idei. daca poti te rog sa imi raspunzi

| geo675 a răspuns (pentru IAmAnonim):

Asigura-te ca e o versiune pentru windows pe 64 de biti... apoi daca nu e de la WinRar problema atunci cel mai probabil e de la Soft, incearca sa faci o reformatare a hardului sau da-i un scan cu antivirusul, in conditiile astea cauzele sunt ori softul ori programul.
fa o reformatare si/sau o scanare a pc-ului