| Alexcan5 a întrebat:

Cum rezolv blue screen "page_fault_in_nonpaged_area".Nu vreau cu SpeedyPC Pro. Daca ma puteti ajuta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici sunt 2 factori: Ori un ram nu merge si cand procesorul incearca sa il proceseze apare o eroare critica. Sfat: Daca ai o placuta ram schimb-o iar daca ai 2 porneste pc cu cate una sa vezi care merge. Al doilea factor: Drivere neinstalate corect. i-a programul UniBlue Driver si dai un scan... poti instala driverele... Ar mai fii un factor: Virusi. iti urez succes cu toate ca rami ar fi problema.