| DeYu93 a întrebat:

Am si eu o problema am windows sp3 si de ceva vreme tot isi da restart singur stau si ma joc si dupa ceva timp isi da restart please help chiar nu stiu ce sa fac sad

4 răspunsuri:
| Mihaita23 a răspuns:

Salut, si mie mi se intampla la fel si nu stiu ce sa fac sad. Zimi daca primesti vreoun raspuns.

| GiuliaElena98 a răspuns:

Asculta aici. Daca ai probleme de genu acesta inseamna ca ai virusi pe calculator.Probabil de la vreun joc dowladat sau de pe net etc.Trebuie sa-ti instalezi un anti-virus sau in cel mai rau caz un windows.Bafta.

| DeYu93 explică (pentru GiuliaElena98):

Faza ii ca am si anti virus. si nu vreau sa mai instalez iar windows`u credeam ca se poate face ceva,,,,

| GiuliaElena98 a răspuns (pentru DeYu93):

Mai bineconsulta un specialist.