| StefyRO a întrebat:

Salut, am si eu o problema. Nu prea ma pricep la desen iar profa de desen care este si directoarea, vrea un desen frumos pana maine. Nu stiu ce desen sa fac straight face As vrea ceva usor un peisaj sau o pasare, ceva. Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Cirus a răspuns:

Foloseste'ti imaginatia, poti desena cum ai spus si tu un peisaj, cu o casa taraneasca intr'o zona de campie. sau un rasarit pe mare, o multime de fluturi ceva. sau de ce nu ceva abstract. happy o arhitectura a unor figuri geometrice...

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Alege-ţi de aici un desen :
http://www.google.ro/......tp?/search

| AnotherCatWoman a răspuns:

Uite tutorial pentru un desen foarte, foarte usor. Bonus, si de sezon: http://www.youtube.com/watch?v=U2vtPqtaquMw&feature=relmfu Spor la desenat si la spoiala!

| AnotherCatWoman a răspuns (pentru AnotherCatWoman):

Deci nu stiu ce are TPU-ul astazi, dar a luat-o razna complet! Imi modifica linkul pe motiv ca este scriere agramata. Hai sa o luam altfel: Youtube -> How to draw a Snowman for a Christmas Card -> primul video. E usor si merge de un desen "sarbatoricesc".