| IchigoFullbring a întrebat:

Am trei intrebari si subiectul este Vlog sau Blog sau cum vreti voi sa ii ziceti.
1.ce program de editat video-uri este necesar pentru a face un vlog?
2.ce camera video este necesara pentru un Vlog?
3.cat timp este necesar sa faci video-ul si sa il editezi?
daca dati un raspuns serios dau Funda...desi urasc chestia asta happy

Răspuns Câştigător
| Sidiuu a răspuns:

1. Camstasia, Windows Live Movie Maker (Windows 7), Sony Vegas.
2. Trebuie sa ai o camera destul de buna ca sa ti se poata vada fata (si in acelasi timp sa-ti inregistreze si vocea).
3. Depinde de cat timp tine un 'episod'.

3 răspunsuri:
| alexciuc a răspuns:

1.Ai movie maker in program files pentru editat videouri...e deja instalat..2.Camera sa fie Una bunicica adica de 12-13 megapixeli..3.Pai daca esti descurcaret poti sa-l faci in 1 ora.