| istanbul a întrebat:

Am un blog pe blogspot si as vrea sa stiu daca pot modifica posturi, am facut o mica eroare.Si daca da, cum? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da poţi. Mergi la "tablou de bord" şi ai lângă "postare nouă" opţiunea "editaţi postări". Dai click pe ea şi îţi apar toate postările care le ai. Mergi pe postarea care vrei să o modifici, dai "editare", modifici ce vrei şi apoi dai salvează postare. Succes!

| videoblog a răspuns:

Da. mergi pe "edit"

| zorialbi a răspuns:

Daca esti logat sub fiecare postare apare un creion. Dai pe el si de acolo poti sa editezi postarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti logat sub fiecare postare apare un creion. Dai pe el si de acolo poti sa editezi postarea.