| gratii a întrebat:

Hello TPU! happy As dori sa aflu cum poti intra acum pe blogspot si cum sa il folosesc pentru ca atunci cand intru ma redirectioneaza pe Blogger si eu nu vreau blogger, fiindca as vrea sa imi fac un blog pe blogspot si nici nu prea stiu sa "umblu" pe el. :d
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| iuly14 a răspuns:

Lol blogger e site-ul pe care faci blog, blogspot.com e terminatia adaugata blogului la link.

| gratii explică (pentru iuly14):

Mda, pai eu nu am intrebat diferenta dintre cele 2, eu am cerut sa aflu cum il pot folosi.winking

| iuly14 a răspuns (pentru gratii):

Fratee, n-ai cum sa folosesti blogspot pentru ca nu e un site propriu-zis. Tu te referi la blogger. Nu e greu deloc sa-l folosesti.