| Shooter a întrebat:

Am un caine .....am un lapsus acum si nu mai stiu ce rasa e(e din ala pufos) si de o luna a inceput sa tuseasca pe fiecare zi.Nu stiu ce are,am crezut ca ii va trece, dar vad ca mai continua sa tuseasca.Stiti cumva?

2 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Este cazul sa il duci la veteriar deoarece poate sa fie grav si se poate imbolnavii mai tare!

| AnnaAnnne a răspuns:

Du.te cu el la veterinar neaparat asa am zis si eu cu un iepuras ca pana la urma ii va trece si a muritsad. Poate fi vorba de o raceala care ii afecteaza plamanii sau nu stiu ideea este ca trebuie dus la veterinar daca ti cu adevarat la el :. O seara frumoasa sunt sigura ca.i va trece, ai grija de elhappy!

Întrebări recente