| anonim_4396 a întrebat:

Am un caine, nu stiu ce rasa si am observat cand am iesit cu el la plimbare ca avea sange pe labute. Fusesem prin scaieti si la inceput am crezut ca sa zgariat dar dupa aceea mi-a parut ca ii curge din bot pe labute dar tot nu sunt sigur de unde ii curge si de ce. Imi poate da cineva niste sfaturi va rog?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Adreseaza-te medicului veterinar ori la o farmacie veterinara.
Spala catelul si vezi de unde ii curge sange, foloseste manusi chirurgicale!
Poate este femela si ciclu.
http://www.animalutul.ro/......baza/1352/
O zi buna :)

| Biu009 a răspuns:

Intreaba un veterinar, doar el iti poate spune corect. Si nu asculta parerile "Caprei", face misto.