| EdyMaxHD a întrebat:

Am un Nokia 5310 XpressMusic si de curnd mi-am incarcat pe el jocul,, Angry Birds"! Cand il deschid imi spune Eroare aplicatie si dac dau la detalii imi spune:
'Out of Memory Error java/lang/OutOfMemoryError'
M-am gandit ca sunt prea multe aplicatii JAVA pe telefon: am mai sters din ele dar tot asta imi spune! Daca stiti ce pot face la aceasta mica problema, au ma rog, una mai mare, spuneti-mi si mie si va premiez cu o fundita!
Multumesc de ajutor!

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

E prea tare jocul pentru telefonul tau...asa primesc si eu la toate jocurile peste 1 mb...ciudat,mie angry birds cu toate ca are 1, 1 mb imi merge

1 răspuns:
| WalKGhosT a răspuns:

Jocul respectiv e pentru telefoanele de stilul celor pentru iphone daca sti, nu e pentru orice telefon!