| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un prieten razvan, de cv timp el sta cu bunica lui si cei 2 parinti dar acea bunica a lui ii distruge familia ii face scandal mereu cu mama lui, o injura pe mama lui etc si vad ca acum si tata lui a inceput sa bea si el vrea sa se sinucida, ce sa fac sa il ajut cum poate rezolva el asta?straight face as da orice sa stiu ce sa ii spun va rog

3 răspunsuri:
| KiryuZero a răspuns:

Sa ii spui taitalui lui sa o omoare pe bunica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are aproape 14 ani mai are 4 ani de chin si i-am zis sa o omoare pe bunicasa dar masa zice ca sunt nebunstraight face

| OmletteDuFromage a răspuns:

Omoaro pe bunica-sa, pentru taica-su care a inceput sa bea pisate intr-o cana, pune frisca deasupra si zii ca-i bere, si nu o sa mai vrea in viata lui bautura, si pentru el ascunde toate pastilele si franghiile din casa. Acum trecand la lucruri mai serioase, explica-i ca viata merita traita, mai are un pic si scapa de familie, se muta si nu mai are nicio grija cat se cearta ei acolo. Zii ca nu merita sa-si distruga viata doar ai lui vor sa si-o distruga si asta implica...intelegi tu.