| AlexAleex a întrebat:

Salut,anul asta trec intr-a 9a..la liceu, profilul filo, deci o sa fiu boboc >:. Vreau sa va intreb cum este prima zi de liceu? Am auzit ca e cea mai frumoasa zii din liceu. Oare cum o sa fie?

Răspuns Câştigător
| anonimatic a răspuns:

Prima zi de liceu ar trebui sa fie una speciala. Dar nu neaparat, nu este pentru toata lumea asa. Tu incearca doar sa te simti bine in prima zi, sa nu te lasi intimidat de nimeni, in special de cei mai mari ca tine si sa te distrezi.

4 răspunsuri:
| DaughterOfDarkness a răspuns:

Ești în vacanță și tu te gândești la școală. Înțeleg că ești curios, dar nu are nimeni cum să îți zică lucruri de genul. Sunt diferite pentru fiecare om.

| miTzuliK93 a răspuns:

Ai inteles prost. Prima zi e cea mai stanjenitoare daca nu stii pe nimeni. Sa vezi tu dupa o luna maxim ce zile o sa ai. Atunci viata!

| LSMM a răspuns:

Imposibil să fie cea mai frumoasă zi din liceu.

| Razwy123 a răspuns:

Pai te duci acolo, intalnesti lume noua, socializezi iti faci prieteni, fete alea alea, o sa iti placalaughing)