| Elizabeth_9546 a întrebat:

Are ceva daca ma pun ca mai invat, pe langa limba engleza, si limba spaniola? big grin
Sincer e simpatica limba spaniola, voi ce ziceti, merita s-o invat? happy

Răspuns Câştigător
| DinaraStakhovska a răspuns:

Buna! In primul vreau sa te felicit pentru. ca sti limba engleza, iar in al doilea rand, vreau sa spun ca ar fi Foarte bine daca ai invata si spaniola, normal ca merita sa o inveti. :X

8 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Si eu am aceleasi ganduri.Merita! Este superba limba :X:X:X.

| LoL a răspuns:

Pai daca mergi n spania sau portughalia pai poti s-o inveti nu e ff grea si se invata repede...dar daca nu...nu cred ca merita

| Gabiii a răspuns:

Daca tie chiar iti place limba spanioala eu as zice sa o inveti!winking E bine sa stii cat mai multe limbiwinking

| Francesca17 a răspuns:

Buna,draga mea :*!
Desigur ca mai poti invata si aceasta limba!
Mi se pare o limba simpatica si eu m-am apucat sa o invat!
Eu zic sa o inveti, este o limba deosebita!
Sper ca te-am ajutat :*!
fundita? love struck

| Cita a răspuns:

Buna.
Nu te opreste nimeni sa inveti inca o limba straina.
Cu cat stii mai multe, cu atat va fi mai usor in viata. happy
Bafta!

| MamaOmida69 a răspuns:

Buna! Eu stiu foarte multa spaniola de la telenovele. si nu e nimic. cu cat mai multe limbi cu atat mai bine. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place spaniola si am invatat-o din telenovele si o stiu chiar foarte bine.Nu-ti trebuie la fel de mult ca engleza sau franceza dar e mai usoara si o inveti destul de repede, n-o sa-ti dea batai de cap.Merita s-o invetiwinkinghappy

| Elizabeth_9546 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Si eu stiu niste spaniola de la telenovele, dar o sa incerc sa invat cat mai multa! Multumesc:*:*