| Ziser a întrebat:

As dori sa cumpar aceasta replica airsoft de pe airsoft-cluj.ro : http://www. airsoft-cluj.ro/arme-airsoft/pistoale-airsoft/pistoale-e lectrice/replica-pistol-cm-121-cyma.html
Trebuie sa am o anumita varsta ca sa-l comand? Ii intreb pe cei care au mai luat, nu pe cei care dau doar din gura ca sa se afle in treaba. Multumesc, funda!

1 răspuns:
| Nitroblast a răspuns:

Da, minim 18 ani si trebuie sa iti faci acte pentru arma, nu ai voie sa ai in posesie mai mult de 100 de proiectile, daca esti prins cu ceva lipsa din ce am scris mai sus o incurci rau cu dosar penal.