| Ziser a întrebat:

As dori sa cumpar aceasta replica airsoft de pe airsoft-cluj.ro : www. airsoft-cluj.ro/arme-airsoft/pistoale-airsoft/pistoale-e lectrice/replica-pistol-cm-121-cyma.html

Trebuie sa am o anumita varsta ca s-o comand? Ii intreb pe cei care stiu cum sta treaba cu airsoft-ul, nu pe cei care dau doar din gura ca sa se afle in treaba. Multumesc, funda!

2 răspunsuri:
| Petru2004 a răspuns:

Da, trebuie sa ai 18 cel putin ca sa comanzi scrie si la ei pe site:http://www.airsoft-cluj.ro/intrebari-frecvente.html#12 nr 2.

| Ziser explică (pentru Petru2004):

Am vorbit cu ei si trebuie sa fie de acord un parinte daca nu am 18 ani impliniti.