| RoxanaCher a întrebat:

As vrea sa-mi fac un blog! Cum as putea sa-mi fac unul? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Roxss a răspuns:

Pai.
Intra pe http://wordpress.com/
Si dai in dreapta "sign up now".
Completezi datele si blogul e gata!
Si eu am blog pe wordpress si sunt foarte multumita!
:D
PS:Spor la "blogarit"!:*

| Alina a răspuns:

Iti faci cont pe www.blogger.com :)

| Patriii a răspuns:

Anuska tin sa te contrazic.eu mi-am facut blog nu de mult timp si am sa iti zic cum se face, mai intai intri pe www.blogger.com si iti faci cont google, da este adevarat ca trebuie sa dai numarul tau de telefon, dar nici vorba de platit. dupa ce suni acolo, introduci codul primit in acea casuta, si dai mai departe, pana iti spune ca te'ai inregistrat cu succes, dupa aceea dai acolo sa iti creezi blogul...mult succes!

| subzero_4108 a răspuns:

Sau www.forumgratuit.ro si e acolo o varianta blog si gata... e gratis
(sper ca nu am facut publicitate)

| anuska a răspuns:

usor. intrii pe blogspot si dai sa te inregistrezi, dai nr tau de tel si trebuie sa platesti