| Bogdan_Draghici_1998 a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa incep un vlog...
O idee de prim video, cea mai tare Funda si o sa o folosesc happy

4 răspunsuri:
| undercena12 a răspuns:

Pai ti-as zice sa incerci sa faci parodii pe muzica, gameplay sau video sau sa comentezi pe video-uri sper ca ti-am fost de ajutor succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezinta-te.

| cattylove a răspuns:

Buna! De curand am inceput si eu un vlog, impreuna cu cea mai buna prietena a mea... Ne-am prezentat, am zis ce ne place (chestii d-astea) si am facut un clip pe Omegle. Succes!

| Bogdan_Draghici_1998 explică (pentru cattylove):

Un link la canal? Daca vrei facem sub 4 sub :)
Al meu este http://www.youtube.com/channel/UCGVSwXoUlHVyfm5Zfs5gXbQ