| Bogdan_Draghici_1998 a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa incep un vlog...

O idee de prim video, cea mai tare Funda si o sa o folosesc

Răspuns Câştigător
| GeorgiaaRose a răspuns:

Păi la început ai putea să te prezinţi. Să spui câteva lucruri interesante, dar şi amuzante despre tine, nu veşnicele cuvinte : Buna eu sunt Bogdan, am x ani, pa! Ce ai făcut în copilărie şi ţi-a rămas în minte, ştii tu, lucruri amuzante. Iar apoi poţi face şi un DML(Draw my life) sau poţi începe cu vlogurile. Un subiect ar fi, că tot începe şcoala : Tipuri de colegi. Şi să fie amuzant, un fel de parodie.

2 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

Poti sa te prezinti, sau sa faci un draw my life dar cel mai bine e sa te prezinti pe tine si cativa prieteni ca si o echpa.

| ClauClaudia12 a răspuns:

Trebuie sa iti alegi o idee principala, ce vrei sa faci, de ex: adevar si provocare (Tequila), sa comentezi video-uri (Mikey).

Uite niste idei:
-Un tutorial amuzant
-Un experiment cu mancare (amesteca inghetata cu mustar, ceapa etc.)
-Fa o parodie la o melodie
-Un vlog despre viata ta

Uite mai multe idei :

http://answers.yahoo.com/questio/index?qid=20130220195010AAHkrCl

Funda? :3