| AnoniMmMzZ a întrebat:

Astazi, a venit un om, cand eram la scoala. si. a ghicit ce gandesc, o persoana la care ma gandeam... ce viata am. exista metode pentru citirea gandurilor? Si daca da, cum fac si eu asa ceva?

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Da, este posibil.
Sunt persoane care se nasc cu talente deosebite cum este şi acel domn care ţi-a citit ţie gândul.
Pur şi simplu are darul de a simţi ce gândesc ceilalţi.
Nu poţi dobândi acest lucru nici dacă te străduieşti să faci studii complexe.
Pa-pa.

| Buresbista123 a răspuns:

Lool nu, probabil stia cate ceva despre tine...
http://www.youtube.com/watch?v=S51JNrV9LeI

| AnoniMmMzZ explică (pentru Buresbista123):

Nu, nu l-am mai vazut... era din Pitesti si eu din Bucuresti. e ceva distanta.

| Buresbista123 a răspuns (pentru AnoniMmMzZ):

Nu stiu dar stai calm totul e scamatorie, nu exista persoane care sa ti citeasca gandurile

| Roxxxxi a răspuns:

Exista oameni.Dar ca sa ajungi si tu asa iti mai trebuie inca multe studii