| SERIALS a întrebat:

Nu inteleg ce se intampla cu mine, saptamana asta adorm foarte greu, ma cuprind gandurile, vreau o viata mai buna, mai multi bani. Ieri nici nu gandeam dar nu puteam sa adorm desi eram destul de obosit. O fi vina gandurilor sau faptul ca petrec mult timp in fata calculatorului? Vreau sa adorm repede, exact cum o faceam inainte, ce sa fac? Inainte petreceam tot atat de mult in fata calculatorului, nu aveam ganduri asupra schimbarilor in viata asta si adormeam repede, fericit as spune.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Roaga-te la mine si cate esecuri am avut in 4000 de ani de domnie cu creatia mea si vei dormi, lumina albastra nu e buna, vezi de lumina mai galbena seara si ceai de calmare

| Freya1 a răspuns:

Ai neajunsuri si esti nefericit, te maturizezi si constientizezi gravitatea problemelor.
Si eu sunt asa de o vreme doar ca cu mancare.De nici o luna de zile am slabit 7 kg si starea mi se agraveaza tot mai rau.
Poate psihologul este solutia sau o investigatie medicala mai ampla.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Esti prea stresat de anumite ganduri si nu mai poti dormi
incerci sa gasesti raspuns pe internet dar cateodata dezamagiri
eu zic ca o vacanta in care nu folosesti calculatorul doar te distrezi si te deconectezi de grijile tale este binevenita
oboseala se acumuleaza in timp si trebuie o vacanta o eliberare pentru a reincarca,, bateriile,,