| Georgestaff08 a întrebat:

Salut, astazi am avut traseul si am luat permisul auto. Pot ridica personal permisul de la Pipera? si daca nu pot, in cat timp va sosi?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu poti pentru ca: "Solicitanţii vor primi înscrisuri doveditoare înlocuitoare cu drept de circulaţie, permisele de conducere urmând a fi trimise la adresa menţionată în termen de două zile lucrătoare prin posta.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Poți lua o dovadă, iti vine in posta (cel mult intr o lună )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți lua dovada personal, permisul vine prin poștă.