| maf a întrebat:

Salut/Buna, stie cineva o solutie, sau orice, ca dupa epilare (benzi, ceara) pe piept sa imi treaca iritatia, am o problema, dupa ce ma epilez pe piept ma irit si stau cu iritatia cam 2-3 saptamani, ma epilez la salon dar nu stiu ce sa mai fac caci cu lama sau crema nu vreau sa ma fac, o crema sau o solutie ceva va rog!

Răspuns Câştigător
| Foxxi a răspuns:

Poţi să te dai după cu un balsam după epilat sau poţi folosi o loţiune de corp...totuşi balsamul e mult mai recomandat. Există multe firme în comerţ care au aşa ceva dar mie îmi place cel mai mult de la Farmec.

3 răspunsuri:
| deyule794 a răspuns:

Crema cu aloe.sau poti incerca si crema de galbenele, dar mai buna e cea cu aloe happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti da cu un ulei fin, natural, cum ar fi cel de cocos.

| Crivi a răspuns:

Poti sa nu te mai faci...la draq te faci si dupa stai 2spt iritat...