| Dema a întrebat:

Salut)
Care este piesa voastra preferata? de ce?
Pentru cei care le plac filmele cu vampiri-
pe cine ati alege din: Damon (the vampire diaries)
Edward (Twilinght saga)
Bill (True Blood)
Care dupa parerea voastra credeti ca este cel mai bun? Astept raspunsurile >voastre.pup *:

Răspuns Câştigător
| ZμZμ a răspuns:

Rihanna-Man down-nu stiu! imi place pur si simplu!

Pe niciunul, sincer.Pe Jake(Jacob) din Twilight saga

8 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Piesa: Pitbull: I know you want me
Imi place pentru ca e stilul meu de muzicaa
Edward(Twilinght saga)
imi place pentru ca joaca ff bine.
pup

| LemonCandy a răspuns:

Ohhh love struck Eu il ador pe Damon :X Nu exista cuvinte sa ii descri frumuseteaa :X:X E cel mai frumos`!

| DinaraStakhovska a răspuns:

Damon desigur, e super frumos si joaca extraordinar de bine, el si nina se potrivesc. >:d

| kittykat a răspuns:

Pai eu l`as alege pe Damon ca e periculos si mereu ia ceea ce isi doreshte smugsmug. insa din twilight il adooor pe Taylor Lautner :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

| lola79 a răspuns:

Who Says - Selena Gomez deoarece te face sa te simti bine in pielea ta chiar daca ai anumite defecte... big grin tongue

il aleg pe Damon tongue

| VampireDeea144 a răspuns:

Edward (Twilinght saga)

| AnimalX a răspuns:

Preferatul meu este Edward. Este si dragut si joaca foarte bine. :X:X

| Mihaitsuu a răspuns:

Edward (Twilinght saga)