| GeorgeLezeu a întrebat:

Imi plac mult filmele/serialele cu vampiri varcolaci si alte subiecte supranaturale! Daca mi-ati putea spune cateva de genul "True Blood" sau "Vampire Diaries" ar fi super! Imi plac si cele cu zombii... astept sugestii! Imi plac acelea mai profunde... daca ma intelegeti. Multumesc.

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Blood and chocolat, Underworld

| PufffRozzz a răspuns:

Oh, SUPER INTREBAREA, 10, si mie tot astea imi plac deci o sa fie simpluuu :*

1. queen of damned
2. paranormal activity 1 sau 2
3. the hole
4. unborn
5. a night mare on elmstreet
6. masacru din texas
7. securea
8. the last exorcist
9. mirrors 1 sau 3
10. beyond the rabe
11. drag me to hell
12. Uite, poti sa iei de aici foarte multe filme horror, poti sa le vizualizezi, cu subtitrare in limba romana :) VIZIONARE PLACUTA
http://www.filmeonline.me/categorie/filme-gen-groaza

| VooDau a răspuns:

Zombie Land big grin Mi-a placut cel mai mult dintre toate filmele cu zombie pe care le-am vazut.

| GeorgeLezeu explică:

Zombie land l-am vazut! ai dreptate! mersi. Blood and chocolate... m-a placut trailerul si acum il iau. Underworld am vazut toate filmele! Bestiale! Recomand. Sper ca Blood and chocolate sa fie macar pe-aproapele lui Vampire Diaries Si True Blood. Astept alte pareri.

| AnnaPIC a răspuns:

Red ridding hood happy