| Ksuparata a întrebat:

Hei cine imi recomanda simie niste filme sau serile cu vampiri serialele sa fie ceva gen The Vampire Diaries, True Blood... si filmele ceva gen Twilinght. Ofer fundita! Ms mult

1 răspuns:
| CaRaMeLooO a răspuns:

Eu iti recomand supernatural nu e cu vampiri.in schimb e o poveste fenomenala:X ador serialul asta.are 6 sezoane si e vb de 2 frati care omoara demoni, vampiri si tot felul de creaturi pentru a razbuna moartea mamei lor.vor oprii si apocalispa.se vor alia cu ingerii :X este foarte tare laughing