| anonim_4396 a întrebat:

cat costa sa schimb touch-ul la un telefon? depaseste 100 de lei? multumesc
asa asata telefonul meu http://blog.123gsm.ro/wp-content/uploads/2010/07/lgcooki e-fresh.jpg

Răspuns Câştigător
| alexciuc a răspuns:

Da pai..telefonul e micut mai mult de 2 milioane nu-ti ia..nui Iphone sau alt firma mai smechera daca intelegi ce vreau sa zic...deci nu-i asa mult

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da depaseste 100 de lei.

| aaaaa_8179 a răspuns:

Cam pe acolo... undeva la 150 lei .....depinde de touch

| alexciuc a răspuns:

Display mai exact..depinde de cati inchi e daca e mai micut te costa 1-2 milioane,,, depinde si de firma.