| ExciteMind a întrebat:

Salut caut un cont de metin2 italongju dar care sa aiba peste lvl 85 cu toate itemele foarte bune! dau fundita happy happy happy happy happy

7 răspunsuri:
| specialistul97 a răspuns:

Sall te pot ajuta intra aici http://konturi.ro/parole/metin2.ro/
Si gasesti cate conturi vrei tu, sper ca te-am ajutat, astept funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu cont lv 86 warrior cu batalie +9 dga +9 scuturi +9 cu imun vrei?

| Jager a răspuns (pentru anonim_4396):

Dami l mie prin mesaj si ti dau eu funda happy

| cristianoron a răspuns:

Sal mi se pare ca stiu un cont de a unui var dar sa vad daca mai are nev de el ca are king1 si arma de 92!

| Jager a răspuns (pentru cristianoron):

Dami l mie prin mesaj happy si ti dau eu funda

| cristianoron a răspuns:

Sal mi se pare ca stiu un cont de a unui var dar sa vad daca mai are nev de el ca are king1 si arma de 92!

| pitesti_1560 a răspuns:

Am eu uncont cu un ninja de lvl90 pe el are otel +6 cu hp5000 pumnale de lv82 +4 cu hp2000 si pe cont mai e un razb de lv 72 un sura cu otel si arma de 70+6 de lv 75 si inca un ninja mai mic de lv 55 cu arme si armuri +6