| tzzacanit a întrebat:

Caut un film in care este vorba despre un barbat, care isi traieste viata intr-un aeroport. si incepe sa faca bani de acolo ...sa manance acolo, incepe sa faca totul in aeroport. Doarme acolo, parca nu avea voie sa paraseasca acest aeroport. nu imi pot reaminti numele ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

E vorba de "The Terminal", cu Tom Hanks.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru greece12):

Si cu Catherine Zeta-Jones!

| tzzacanit explică (pentru greece12):

Multumesc frumos !

| greece12 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Foarte corect, dar ma bantuie o gripa rebela care-mi seaca logoreea obisnuita!

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru greece12):

Nu fusese nicio aluzie; pur si simplu, mi l-am amintit pe fi-meu cum statea cu limba scoasa de-un cot cand aparea tipa pe ecran.

| greece12 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Stiu,nu intelesesem gresit!
Are gusturi bune, oricum, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Ma lasi. Pai aia e femeie sa-ti atirne limba? Pff. Daca-i furi cutiuta fermecata cu prafuri si tencuiala, s-a dus dreak magia si nu-ti mai atirna limba, iti pica fata.
P.S. Hai ca acum o s-o aud pe aia cu strugurii laughing

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vad ca, deja, spiridusul de pe umarul tau stang urla din rasputeri: struguri! Struguri!

| IMC90 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

O da, Catherine Zeta-Joneshee hee

Asta da piesa de colectie big grin

10 răspunsuri:
| elenababy a răspuns:

Frumos film, vizionare placuta!

| zicu20 a răspuns:

Mai multe filme aici www.dvideo.ro